Autor:

Rafał Pietrzak

Utworzono:

27.09.2017

Po ostatnich niepowodzeniach w lidze oraz w pucharze seniorzy Baszty poprawili sobie nieco humory. W Malanowie bez większych problemów rozgromili "Grom" 2-7 (1-3), a bramki zdobyli: Wiktor Zasada x3, Patryk Barański, Karol Janicki 2 oraz Przemek Janicki. Ten ostatni zaliczył swoje pierwsze trafienie w oficjalnym meczu w naszych barwach.
Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak nasi gracze seryjnie marnowali okazje. O ile w pierwszej połowie niewykorzystane szanse były wyłączniewiną naszych piłkarzy, o tyle w drugiej dodatkowym problemem okazało się błoto nagromadzone w polu karnym przeciwników, które skutecznie uniemożliwiało doprowadzenie futbolówki pod bramkę gospodarzy.
Warto wspomnieć, że w wyniku pauzy Karolaka w naszej bramce stanął Rafał Górniak, który nawet popisał się asystą przy jednej z bramek. Szkoda, że również popełnił błąd przy pierwszej ze straconych. W drugiej połowie między słupkami pojawił się Mateusz Konopiński.