Grupy młodzieżowe Górnika Wierzbinek

ORLIK :

W sobotę 12 września nasi najmłodsi gracze z sekcji Orlik E1 Gr. II rozgrywali swój pierwszy turniej w tym sezonie. Gospodarzem zawodów był zespół z Babiaka. W pierwszym spotkaniu nasi gracze ulegli Błękitnym Mąkolno 3:0, z gospodarzami po zaciętej walce padł wynik 2:1 dla Nałecz Babiaka, trzecie spotkanie zakończyło się walkowerem dla naszych podopiecznych, gdyż zawodnicy klubu Sparta Barłogi nie dojechała na zawody. Życzymy powodzenia w kolejnych spotkania. (20 września t...urniej dla Orlików rozegrany zostanie w Barłogach)
skład:
ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI
MIKOŁAJ BUDZIŃSKI
KACPER BUDZIŃSKI
MATEUSZ BRUDZIŃSKI
JAKUB KUREK
ADRIAN BENETURSKI
JAKUB SOBAŃSKI
FILIP WIŚNIEWSKI
KACPER WIŚNIEWSKI
WIKTOR LEWIŃSKI
MATEUSZ GRZEGORSKI
BARTOSZ KWAŚNY
ANTONI KACZMAREK
MACIEJ CHAŁAJ
RADOSŁAW UNIEJEWSKI
MATEUSZ MIASTKOWSKI
MATEUSZ LEWANDOWSKI

Młodzik Starszy:

W niedziele 13 września, sekcja Młodzika Starszego udała się na swój trzeci mecz ligowy do Grzegorzewa by tam zmierzyć się z miejscowym Orłem. Wynik tego spotkania był remisowy 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył : Gracjan Beneturski.

SKŁAD:
KRYSTIAN NOWAK